Skip links

İzmir Bilimpark Akademi

İzmir Bilimpark Akademi

Bilgi Al

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Tüm Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz..

+90 232 799 02 00
+90 552 771 32 75

İzmir Bilimpark Akademi

İzmir Bilimpark Akademi, Ar-Ge, İnovasyon ve Girişimcilik ekosisteminin gelişmesi için ihtiyaç olunan güncel bilgi ve tecrübenin ilk elden planlı bir şekilde sağlanması için oluşturulmuş bir hizmet birimidir.

İzmir Bilimpark Akademi kapsamında yürütülen etkinlikler İzmir Bilimpark'ta faaliyet gösteren Ar-Ge firmaları, Tekno-girişimciler, İTOB OSB ve Pancar OSB'de faaliyet gösteren endüstri firmaları için planlanmakla birlikte, gerek duyuru kanalları, gerekse ekosistemdeki iletişim gücü ile geniş bir tekil e-posta sahibi kitleye ve sosyal medya takipçisine ulaşmaktadır.

Alanında uzman paydaşlar ile eğitim, bilgilendirme, tanıtım, seminer, atölye çalışması, webiner ve birebir etkinler tasarlanmakta ve yürütülmektedir.

Her yıl sayısı 30'a yakın etkinlik ile bölgede güncel ve güçlü bir ekosistemin oluşturulması için önemli çalışmalar yürütülmektedir.

İzmir Bilimpark Akademi kapsamında, ekosistemi destekleyecek çalışmalar yapmak isteyen paydaşlar için başvurular her zaman açık olup Hizmet Birimi Sorumlusu ile iletişim kurulması ile süreç başlatılmaktadır.

Hizmet birimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen hizmet birimi sorumlusu ile iletişime geçin.

Kayahan Dede