Skip links

Endüstriyel İlişkiler Ofisi

Bilgi Al

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Tüm Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz..

+90 232 799 02 00
+90 552 771 32 75

İzmir Bilimpark Endüstriyel İlişkiler Ofisi

İzmir Bilimpark Endüstriyel İlişkiler Ofisi, ekosistem içerisinde hali hazırda bulunan nitelikli makine, techizat, araç, gereç ve uzmanların yine ekosistem ihtiyaçları için kullanılmasına yönelik aracılık eden bir hizmet birimidir. Bu sayede imkanlar ve yetenekler görünür, ulaşılabilir ve kullanılabilir olması sağlanmakta, atıl kapasite azaltılmakta, atıl olabilecek yatırımların önüne geçilmektedir. Öte yandan özellikle Ar-Ge projelerindeki geliştirme ve test süreçlerinde süreçler kısalmakta ve geliştirme maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olunması amaçlanmaktadır.

İzmir Bilimpark tarafından işletilen bu hizmet birimi, ücretleri karşılığında imkan ve yeteneklerin kullandırılması için aracılık eder ve sistemin etkin bir şekilde çalışması için garantör olur.

Endüstriyel İlişkiler Ofisi iki yönlü çalışmaktadır.

Hali hazırda envanterinde bulundurduğu imkan ve yetenekleri kullandırmak isteyen paydaşların bulunması ve listelenmesi, İmkan ve yetenek arayışında olanların taleplerinin toplanması ve listelenmesi Endüstriyel İlişkiler Ofisi ile iletişime geçerek istek ve taleplerinizi bildirebilir, envanter havuzuna katkı sağlayarak ofisin etkinliğinin arttırılmasını yardımcı olabilirsiniz.

Hizmet birimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen hizmet birimi sorumlusu ile iletişime geçin.

Kayahan Dede